Opširniji pregled

SPISAK STUDENATA 2.GOD.MEDICINSKE REHABILITACIJE,UPISANIH DO 12.10.2012.

PODELA NA GRUPE ZA PREDMET KINEZIOLOGIJA I

______________________________________________________________________________

!1.  !92-F/11             !TAMARA              !ALFIREVIĆ           !

!2.  !133-F/11            !LASLO               !BOLOK               !

!3.  !94-F/11             !JOVANA              !BOŽIĆ               ! 

!4.  !124-F/11            !NEMANJA             !BOŽIĆ               !

!5.  !122-F/11            !MARKO               !BRADIĆ              !  GRUPA 1  assist. dr Aleksandar Knežević

!6.  !91-F/11             !TIBOR               !EZVEĐ               !

!7.  !97-F/11             !MARINA              !GAJDOŠ              !

!8.  !128-F/11            !STEFAN              !GLIŠIĆ              

!9.  !112-F/11            !ANA                 !ILIĆ                !

_______________________________________________________________________________

!10. !120-F/11            !MILICA              !ILIĆ                !

!11. !127-F/11            !JELENA              !IVANIĆ              !

!12. !126-F/11            !VLADANA             !JOVANOVIĆ           !

!13. !136-F/11            !ŽELJANA             !KABLAR              !

!14. !131-F/11            !MARKO               !KOSTADINOVIĆ        !GRUPA 2   Teodor Sabo

!15. !98-F/11             !JULIJANA            !KOSTIĆ              !

!16. !99-F/11             !NEMANJA             !LUNIĆ               !

!17. !117-F/11            !MIROSLAV            !MADIĆ               !

!18. !101-F/11            !SLAĐANA             !MARIĆ               !            

________________________________________________________________________________

!19. !115-F/11            !MARIJA              !MARJANOVIĆ          !

!20. !96-F/11             !MILJAN              !MARTINOVIĆ          !

!21. !110-F/11            !ALEKSANDAR          !MATARUGA            !

!22. !135-F/11            !SUZANA              !MATIJEVIĆ           !

!23. !132-F/11            !NIKOLINA            !MILETIĆ          ! GRUPA 3    Tatjana Mitrović

!24. !121-F/11            !BRANKICA            !MILOŠEVIĆ           !

!25. !95-F/11             !MIRA                !MULAJ               !

!26. !105-F/11            !NINA                !NEGUŠEVIĆ           !

!27. !118-F/11            !BOBAN               !OSTOJIĆ             !

________________________________________________________________________________

!28. !125-F/11            !JASMINA             !PAVKOV              !

!29. !119-F/11            !GORAN               !PETRIČEVIĆ          !

                                RONČEVIĆ NIKOLA

!30. !134-F/11            !LELA                !RIKIĆ               !

!31. !05-F/09             !NADA                !SANTRAČ             !              

!32. !106-F/11            !ALEKSANDRA          !SAVIĆ               !GRUPA 4    Nina Lačanski

!33. !123-F/11            !NENAD               !STAJIĆ              !

!34. !109-F/11            !BRIGITA             !TAMAŠI              !

!35. !108-F/11            !ČILA                !TELEĐEŠI            ! 

!36. !104-F/11            !KRISTINA            !TERZIĆ              !

_________________________________________________________________________________

!37. !93-F/11             !SANDRA              !TRIČKOVIĆ           !

!38. !102-F/11            !DARIO               !VASIĆ               !

!39. !113-F/11            !ATINA               !VAŽIĆ               !

!40. !100-F/11            !SANJA               !VUJIĆ               !

!41. !114-F/11            !DRAGANA             !VUKLIŠ              ! GRUPA 5    Tatjana Salamon

!42. !107-F/11            !MILOŠ               !VUKOVIĆ             !

!43. !130-F/11            !LJUBICA             !VUČKOVIĆ            !

!44. !111-F/11            !BARBARA             !ZAVIŠIĆ             !

!45. !116-F/11            !VESNA               !ŠUMAR          !

__________________________________________________________________________________

Tekst uneo: AleksandarKnezevic